Člani gostujejo pri DD Drenu

2016-04-19 17:13

Po zmagi na NK Hermes Ljubljana, člani na gostovanje k DD Drenu na Vrhniko.

Naši fantje bodo po zmagi nad ekipo Ljubljana Hermes, s končnim rezultatom 2:0 (0:0), v polnem pogonu tudi ta vikend. Člani gostujejo pri ekipi DD Dren v Športnem parku Vrhnika. V nedeljo 24.4.2016 se bo srečanje začelo ob 17:00 uri.

Naši fantje se sedaj borijo za sam vrh lestvice, ki ga trenutno zaseda Roltek Dob B, s prednostjo devetih točk in odigrano tekmo več. Poraz ne pride v poštev, če bi si ekipa rada priigrala napredovanje v višji rang tekmovanja. Vsaka tekma do konca spomladanskega dela je lahko ključna za uresničitev cilja, ki pa bo vsekakor zahteval veliko truda in discipline naših fantov, obenem pa tudi nekaj športne sreče.

Vsi ste lepo vabljeni  v nedeljo, 24.4.2016 v Vrhniko, na ogled tekme. Našim fantom bo podpora s tribun pomenila veliko.