FACEBOOK NK VIR

Vičani boljši od kadetov in mladincev

2020-10-11 21:14

Svoboda močnejša

Selekciji kadetov in mladincev sta v svojem sedmem prvenstvenem krogu po najboljših močeh skušali iztržiti točko proti favoriziranima zasedbama ljubljanske Svobode.

Kljub odločni igri obeh naših ekip sta na koncu še enkrat več letos prevladala faktorja mladosti in kratke klopi.

Mlada vrsta kadetov je proti vodilni ekipi lige klonila z 0:8. Ljubljančani so po avtogolu Virjanov do polčasa zadeli še trikrat, v drugem pa nalogo ponovili in vknjižili peto letošnjo zmago.

Na tekmi mladincev so varovanci trenerja Dražena Žežlja, kljub zaostanku z 0:2 ob polčasu, v drugem delu igre nadaljevali z borbeni pristopom. Ta je naposled prinesel tudi zadetek kapetana Žige Gostiča, a je bilo ob štirih svežih močeh v vrstah gostov težko pričakovati končni uspeh (1:5).

Novo priložnost za prve letošnje točke bosta obe naši ekipi iskali (predvidoma) 18. oktobra v gosteh pri Ihanu.

Foto in tekst: A.M./ŠD Vir

SPONZORJI

Servis vodovodno ogrevalnih naprav Stane Srša s.p. Elektroinstalacije, montaža in servis ogrevalnih naprav Breznik Tomaž s.p. Temnenje stekel, digitalni tisk in graviranje Bleki Zobozdravstvo Pohlen FITFIT_270X210.jpg