Vičani boljši od kadetov in mladincev

2020-10-11 21:14

Svoboda močnejša

Kljub odločni igri obeh naših ekip sta na koncu še enkrat več letos prevladala faktorja mladosti in kratke klopi.

Mlada vrsta kadetov je proti vodilni ekipi lige klonila z 0:8. Ljubljančani so po avtogolu Virjanov do polčasa zadeli še trikrat, v drugem pa nalogo ponovili in vknjižili peto letošnjo zmago.

Na tekmi mladincev so varovanci trenerja Dražena Žežlja, kljub zaostanku z 0:2 ob polčasu, v drugem delu igre nadaljevali z borbeni pristopom. Ta je naposled prinesel tudi zadetek kapetana Žige Gostiča, a je bilo ob štirih svežih močeh v vrstah gostov težko pričakovati končni uspeh (1:5).

Novo priložnost za prve letošnje točke bosta obe naši ekipi iskali (predvidoma) 18. oktobra v gosteh pri Ihanu.

Foto in tekst: A.M./ŠD Vir

SPONZORJI

Servis vodovodno ogrevalnih naprav Stane Srša s.p. Elektroinstalacije, montaža in servis ogrevalnih naprav Breznik Tomaž s.p. Temnenje stekel, digitalni tisk in graviranje Bleki Zobozdravstvo Pohlen FITFIT_270X210.jpg