OGLAS

FACEBOOK NK VIR

Teniški poraz v Šmartnem

2021-10-06 18:15

Člansko moštvo se je po krogu počitka odpravilo na ambiciozno gostovanje v Šmartno. Kljub dobri igri v prvem polčasu (dvakratno vodstvo) in minimalnem zaostanku v drugem, do konca srečanja ni uspelo priti do točk (6:2).

Potem ko so naši fantje dvakrat na tekmi odločno povedli prek Nudžejima Semaniča (5.) in Zorana Jovčevskega (31.), domačini pa vmes dvakrat izenačili, se do premora mreži nista več tresli. Po osmih minutah nadaljevanja so prvič na srečanju povedli igralci Šmartnega (v 54. minuti je izid spreobrnil Džambić), naše moštvo pa v novem naletu, tudi po menjavi vratarja, ni več uspelo zatresti mreže.

Na drugi strani so domači do konca zadeli še trikrat in se tako na lestvici izenačili z Virjani pri šestih točkah.

MNZ Liga, 6. krog, 2.10.2021:

NK Šmartno - ŠD Vir 6:2 (2:2)

0 : 1     17 - Semanić Nudžejim (6')
1 : 1     14 - Semanić Nusret (7')
1 : 2     13 - Jovčevski Zoran (31')
2 : 2     8 - Slekovec Vidervol Matic (39')
3 : 2     6 - Džambić Emrah (54')
4 : 2     10 - Svetek Nik (75')
5 : 2     17 - Jagodić Žan (78')
6 : 2     10 - Svetek Nik (86')

Ru. K.: Zulfiqar Ali (44.); Mitja Košir (54.), Tilen Zabret (66.).

Teksti in foto: A.M./ŠD Vir

SPONZORJI

Servis vodovodno ogrevalnih naprav Stane Srša s.p. Elektroinstalacije, montaža in servis ogrevalnih naprav Breznik Tomaž s.p. Temnenje stekel, digitalni tisk in graviranje Bleki Zobozdravstvo Pohlen FITFIT_270X210.jpg