Sejem rabljene opreme

2021-05-09 16:20
V klubu smo se odločili, da v maju izvedemo sejem rabljene športne opreme. Kdor je opremo prerasel, jo lahko prinese, mi pa jo bomo ovrednotili in ponudili na sejmu, kjer bo lahko našel sebi primerno velikost.

Za prvič bomo menjavali predvsem kopačke, trenirke, drese in anorake, ki ste jih preko kluba naročili v zadnjih treh sezonah. Zato lahko v sredo in četrtek, od 16. do 18.30 ure, prinesete v klubsko pisarno oprano in uporabno opremo.

Če bo vaša oprema na sejmu prodana boste dobili denar, drugače vam jo bomo vrnili.

Foto in tekst: A.M./ŠD Vir