OGLAS

FACEBOOK NK VIR

Prek Ljubljane ni šlo

2021-10-06 17:44

Selekciji kadetov in mladincev v 6. krogu svojih letošnjih tekmovanj na domačem terenu nista osvojili točk proti nasprotnikom NK Ljubljane. Kadeti so po obetavnem vodstvu klonili v zaključku tekme (1:2), mladince sta v nameri presekala hitro prejeta zadetka (1:4).

Kadetska ekipa je z zadetkom Oskarja Merkuna nakazala željo po drugi zaporedni zmagi, a je vodstvo držala le do 40. minute, ko so Ljubljančani prišli do izenačenja. V drugem delu igre se je izid zasukal v 78. minuti igre, a to pot v korist gostov (1:2).

1. KL MNZ LJ, 6. krog, 2.10.2021:

ŠD Vir - NK Ljubljana 1:2 (1:1)

1 : 0     8 - Merkun Oskar (17')
1 : 1     3 - Dremelj Žiga (40')
1 : 2     8 - Ismailovski Aris (78')

Mladinci so po porazu s trboveljskim Rudarjem na domačem terenu iskali nove priložnosti po prvih letošnjih točkah. Želeni cilj sta močno oddaljila hitro prejeta zadetka v 3. in 7. minuti, klub temu je nekaj upanja ob premoru ohranil uspešen strel Mihe Tičarja (37.). Rumenomodri so upe na izenačenje s poskusi ohranjali vse do samega zaključka, ko so gostje z novima zadetkoma (86., 89.) zaključili dvoboj v svojo korist (1:4).

1. ML MNZ LJ, 6. krog, 2.10.2021:

ŠD Vir : NK Ljubljana 1:4 (1:2)

0 : 1     7 - Kostadinov Kristijan (3')
0 : 2     9 - Živković Marko (7')
1 : 2     7 - Tičar Miha (37')
1 : 3     5 - Tica Nikola (86')
1 : 4     2 - Papikinos Guzelj Christos Mark (89')

Tekst in foto: A.M./ŠD Vir

SPONZORJI

Servis vodovodno ogrevalnih naprav Stane Srša s.p. Elektroinstalacije, montaža in servis ogrevalnih naprav Breznik Tomaž s.p. Temnenje stekel, digitalni tisk in graviranje Bleki Zobozdravstvo Pohlen FITFIT_270X210.jpg