OGLAS

FACEBOOK NK VIR

Mladinci do 3. zmage

2016-04-12 16:35

V nedeljo 10.4.2016 sta se soočili ekipi NK Vir mladinci in NK Vrhnika mladinci. Tekma 12. kroga lige MNZ Ljubljana se je odigrala v Vrhniki, kjer so naši tekmo dobili z rezultatom 1:6 (0:5).

Srečanje se je pričelo ob 16:00 na Vrhniki, kjer so za NK Vir začeli naslednji igralci: brata Kosar, Andraž (V) in Anže, Hribar, Žendar, Vidergar (K), Šircelj L., Marinšek, Golija, Grčar, Kotnik in Sitar.

V prvem polčasu so Virjani povedli že v 6 minuti, ko je zadel Marko Grčar. S prvim golom so nakazali močan tempo igre. Prvi polčas se je končal z rezultatom 0:5, Marko Grčar, ki je zadel v 6. minuti je ponovno zatresel nasprotnikovo mrežo še v 21. Poleg njega je blestel še Luka Sitar, ki se je vpisal med strelce kar trikrat in sicer v 12., 31. in 40. minuti in si z zelo dobro igro pristreljal prvi hat trick.

V drugem delu so se Vrhničani zaprli in prišli do edinega zadetka, ki ga je dosegel Bačar Ažbe v 51. minuti. Do konca tekme so si Virjani pripravili še nekaj priložnosti s katerih niso zadeli vse do 89. minute, ko je zadel Žan Kotnik in postavil končni izid tekme 1:6.

Čestitke fantom in trenerju za prikazano igro, ter navijačem in gledalcem za obisk.

Naši so sedaj z 9 točkami na 9. mestu in se bodo 17.4.2016 pomerili z ekipo NK Brinje Grosuplje v gosteh.

SPONZORJI

Servis vodovodno ogrevalnih naprav Stane Srša s.p. Elektroinstalacije, montaža in servis ogrevalnih naprav Breznik Tomaž s.p. Temnenje stekel, digitalni tisk in graviranje Bleki Zobozdravstvo Pohlen FITFIT_270X210.jpg