Člani izgubili 1. krog lige MNZ

2016-08-29 21:19

V soboto je bila odigrana tekma med člani ŠD Vir in NK Dragomer, ki pa so jo člani ŠD Vira izgubili z 0:1.

Glavni trener članske ekipe ŠD Vir Borut Janža je v prvo enajsterico dal igrati sledeče igralce: Kosar Andraž (V), Strmšek Tilen, Orehek Luka (K), Vračič Dejan, Vidergar Domen, Potočnik Miha, Kumer Andraž, Petrovič Blaž, Ogorevc Jernej, Kosar Anže in Veber Žan.

Na rezervni klopi pa so bili: Breznik Aleš, Ložar Uroš, Kekec Beno, Šneberger Mitja, Podobnik Uroš in Šircelj Luka.

Glavni sodnik je podelil 3. rumene kartone. Pri ŠD Vir sta si rumen karton priigrala Orehek Luka (28') in Veber Žan(57'), pri gostojoči ekipi pa si je rumen karton priigral Rožman Anže (25').

V 85. minuti tekme je za vodstvo gostojoče ekipe zadel Kantarević Elvis.

Tekma se je končala z zmago NK Dragomer (0:1).